ELISABETH VELLACOTT (1905-2002). ANGLESEY STRAND.

3887733. ELISABETH VELLACOTT (1905-2002). ANGLESEY STRAND.

Litografi, signerad och daterad 53 med blyerts
Sikt 26 x 38cm.

Ej granskad utanför ramen; bildstorlek anges någon annanstans som 28,5 x 46 cm; lite lätt veckning, tidstoning och monteringsfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sikt 26 x 38cm.

Antal besök: 173