ROTTINGGRUPP MED GLASBORD, 4 delar, 1900-talets senare hälft.

388754. ROTTINGGRUPP MED GLASBORD, 4 delar, 1900-talets senare hälft.

1 soffa, 3-sits; Rygghöjd 85 cm.
2 fåtöljer; Rygghöjd ca 82 cm.
1 bord med glasskiva; Längd 116, Bredd 73, Höjd 54 cm.
Vändbara plymåeer, avtagbar klädsel.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 932