BÅTEMBLEM, Pansarkryssaren Fylgia, metall monterad på träplatta, 1900-talets första hälft.

388727. BÅTEMBLEM, Pansarkryssaren Fylgia, metall monterad på träplatta, 1900-talets första hälft.

Vapensköld, blå botten med ett tvärgående gult band, därpå en ängel i silverfärg, krönt med kunglig krona. Inkl träplatta 23 x 15 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 477