SPEGEL, Erik Höglund, Eriksmåla, 1960-tal.

388725. SPEGEL, Erik Höglund, Eriksmåla, 1960-tal.

2 ljusarmar.
Höjd 138 cm
Bredd 77,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 ljusarmar.
Höjd 138 cm
Bredd 77,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 375