3887175. ERNST FUCHS (1930-2015). David och Batseba.
Ernst Fuchs (1930-2015), David och Bathsheba, litografi, färgad, signerad och numrerad med akvarell, exemplar 63/120, ca. 39 x 27 cm, inramad bakom glas, med ram ca. 73 x 56 cm.