LUFTPISTOL, HS, Tyskland, 1900-tal.

3887149. LUFTPISTOL, HS, Tyskland, 1900-tal.

Luftpistol HS, Tyskland 1900-tal.

Grepp och stomme i bakelit, pipa och kammare i stål. Fungerande mekaniskt.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 343