BOKHYLLA, 1950/60-tal.

BOKHYLLA, 1950/60-tal.
3886953. BOKHYLLA, 1950/60-tal.

Teak.
Längd ca. 50, bredd 39, höjd 162 cm.

Repor, fläckar, slagmärken. Ett hyllplan med senare skruv, ett senare hyllplan med sågmärken. Övre list med mindre skada.
Hörn med mindre skada, fanerskada, list något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.

Antal besök: 297