Magnetlås med GG-logga. Guldfärgade metalldetaljer. Avtagbar kedja. Kan fästats vid större väska. Dustbag medföljer.
Märkt "GUCCI" samt serienumrerad. Tillverkad i Italien.
Mäter ca 16,5cm x 10cm x 4,5 cm.
Obetydligt bruksslitage.
Obetydligt bruksslitage.