GUCCI. Väska, "GG Marmont Super Mini", läder.

3886269. GUCCI. Väska, "GG Marmont Super Mini", läder.

Magnetlås med GG-logga. Guldfärgade metalldetaljer. Avtagbar kedja. Kan fästats vid större väska. Dustbag medföljer.

Märkt "GUCCI" samt serienumrerad. Tillverkad i Italien.

Mäter ca 16,5cm x 10cm x 4,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 522