Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
FIGURIN, Giraff, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.
38862. FIGURIN, Giraff, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.
Höjd ca 32,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 32,5 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 348