BOKHYLLA, 1940/50-tal.

BOKHYLLA, 1940/50-tal.
3885828. BOKHYLLA, 1940/50-tal.

Höjd ca 160 cm. Längd ca 87 cm.

Bruksslitage, repor o slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 379