PARTI VÄGGLAMPETTER, 4 par + 4 udda, 1900-tal.

38854. PARTI VÄGGLAMPETTER, 4 par + 4 udda, 1900-tal.

Blandade vägglampetter i metall, mässing och glas.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 778