KARAFF, SKÅL OCH VAS, glas, bland annat Erik Höglund.

388516. KARAFF, SKÅL OCH VAS, glas, bland annat Erik Höglund.

Karaff med propp, Erik Höglund, Boda, signerad, höjd 23 cm
Vas, Alsterfors, höjd 13 cm
Skål, "Colora", Orrefors, höjd 12,8 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, Alsterfors, höjd 13 cm

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 806