ALGOT RINGSTRÖM. Olja på uppklistrad duk samt akvarell, signerade och daterad 1947 samt 1948.

388488. ALGOT RINGSTRÖM. Olja på uppklistrad duk samt akvarell, signerade och daterad 1947 samt 1948.

Olja 35,5 x 49.
Akvarell 19 x 25,5 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja 35,5 x 49.
Akvarell 19 x 25,5 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 719