VASER, ett par, glas, Viktor Berndt, Flygfors, signerade och daterade -62.

388482. VASER, ett par, glas, Viktor Berndt, Flygfors, signerade och daterade -62.

Brun glasmassa, reliefdekor av ansikten. Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 390