STUVBITAR, GARDINER, PÅSLAKAN, 8 delar. 1950-70-tal.

388479. STUVBITAR, GARDINER, PÅSLAKAN, 8 delar. 1950-70-tal.

220 x 140 cm. 2 st 120 x 200 cm. 120 x 220 cm. 2 st 138 x 170 cm. Stig Lindberg "Lustgården", 34 x 27 cm. Påslakan bredd 140 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 1 564