GLASSERVISDELAR, 17 delar, "Pippi" Walter R. Hickman, Kosta, 1900-tal.

388411. GLASSERVISDELAR, 17 delar, "Pippi" Walter R. Hickman, Kosta, 1900-tal.

8 Nubbeglas, höjd 11,5 cm.
9 Mindre grogglas/Vattenglas, höjd 13 cm.

Bruksslitage, en liten nagg på botten av ett snapsglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 Nubbeglas, höjd 11,5 cm.

Antal besök: 988