KAFFEKANNOR, TERMOSAR, GRÄDDNIPA och SOCKERSKÅL 6 delar, Sigvard Bernadotte för Nilsjohan. 1900-talets mitt.

388407. KAFFEKANNOR, TERMOSAR, GRÄDDNIPA och SOCKERSKÅL 6 delar, Sigvard Bernadotte för Nilsjohan. 1900-talets mitt.

Rostfritt stål. Höjd ca 6 - 30 cm.

Bruksslitage, märken, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken, skador.

Antal besök: 815