DIVERSE, 6 delar, bl.a. 1950/60-tal.

38838. DIVERSE, 6 delar, bl.a. 1950/60-tal.

Tv-kanna, 1950/60-tal.
Skivställ, Plattofix.
Form, "Verdura", Rörstrand.
Bomerang.
Glasfat, 2 st bl.a. Orrefors.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tv-kanna, 1950/60-tal.
Skivställ, Plattofix.
Form, "Verdura", Rörstrand.
Bomerang.
Glasfat, 2 st bl.a. Orrefors.

Bruksslitage.

Antal besök: 690