Tv-kanna, 1950/60-tal.
Skivställ, Plattofix.
Form, "Verdura", Rörstrand.
Bomerang.
Glasfat, 2 st bl.a. Orrefors.
Bruksslitage.
Tv-kanna, 1950/60-tal.
Skivställ, Plattofix.
Form, "Verdura", Rörstrand.
Bomerang.
Glasfat, 2 st bl.a. Orrefors.
Bruksslitage.