KRYDDHYLLA, porslin med träställning, 1900-tal.

388366. KRYDDHYLLA, porslin med träställning, 1900-tal.

Längd 38,5 cm
Bredd ca 16 cm
Höjd 27,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 38,5 cm
Bredd ca 16 cm
Höjd 27,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 273