Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
LARS HOFFSTEN. "Song of the Nile", färglitografi, signerad "Lars Hoffstén -98", numrerad 63/98, 1998.
388352. LARS HOFFSTEN. "Song of the Nile", färglitografi, signerad "Lars Hoffstén -98", numrerad 63/98, 1998.
38 x 29 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 29 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
847