SOFFBORD, 1950-tal.

SOFFBORD, 1950-tal.
3883515. SOFFBORD, 1950-tal.

Skiva i teak, benstomme i bok. Längd 144, bredd 55, höjd 51 cm.

Bruksslitage, benen med smärre stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
3883515. SOFFBORD, 1950-tal.

Antal besök: 519