Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
SEVERIN NILSON. Landskap med gård. Olja på pannå, signerad.
388265. SEVERIN NILSON. Landskap med gård. Olja på pannå, signerad.
28,5 x 47 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
28,5 x 47 cm.
Obetydligt slitage.
Växjö Auktionskammare
1 885