HANS ÅNGSÄTER. Sommarhage, olja på pannå, monogramsignerad.

388237. HANS ÅNGSÄTER. Sommarhage, olja på pannå, monogramsignerad.

34 x 24 cm.

Hans Ångsäter (1925–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 24 cm.

Hans Ångsäter (1925–2007)

Antal besök: 722