VÄGGUR, Gustav Becker, Junghans, Tyskland, 1900-tal.

388219. VÄGGUR, Gustav Becker, Junghans, Tyskland, 1900-tal.

Skuren dekor. Pendel samt nyckel finns. Etikett- samt stämpelmärkt på baksidan.
Höjd 61 cm.

Bruksslitage, renoverad, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 61 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 034