PARTI KNIVAR och KNIVBLAD, ca 40 delar, 1900-tal.

38821. PARTI KNIVAR och KNIVBLAD, ca 40 delar, 1900-tal.

Bland annat Mora.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat Mora.

Slitage, skador.

Antal besök: 3 071