BORDSLAMPA, Stringbergsmodell, tidigt 1900-tal.

3881962. BORDSLAMPA, Stringbergsmodell, tidigt 1900-tal.

Fot av svärtat järn. Skärm av orangefärgat glas. Diameter ca 25, höjd 42 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas. Klippt kabel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 253