BÄGARE, koppar, tidigt 1900-tal.

3881824. BÄGARE, koppar, tidigt 1900-tal.

Höjd 26,5 cm.

Bruksskick, märken, ojämn i övre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26,5 cm.

Antal besök: 163