TRÄLÅDOR OCH FLASKOR. 14 delar, från lanthandel. 1900-talets första hälft.

388177. TRÄLÅDOR OCH FLASKOR. 14 delar, från lanthandel. 1900-talets första hälft.

Låda Längd 11,5 cm, bredd 18,7 cm, höjd 10 cm - längd 58,5 bredd 43 cm, höjd 32 cm. Flaskor, höjd 27 - 33,5 cm.

Bruksslitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smuts.

Antal besök: 886