VASER samt SKÅLAR, 4 delar, Rörstrand, Gunnar Nylund.

388129. VASER samt SKÅLAR, 4 delar, Rörstrand, Gunnar Nylund.

Höjd 7 - 20 cm.

Bruksslitage. Den gula skålen med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 - 20 cm.

Antal besök: 521