PORTFÖLJ, läder, Italien, 1900-talets andra hälft.

388123. PORTFÖLJ, läder, Italien, 1900-talets andra hälft.

Inredning med två fack samt hållare för pennor och kort, 2 st fickor med dragkedja, axelrem samt handtag. Bredd 39 cm, höjd 29 cm, exklusive handtag och axelrem.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 864