SAMLARTALLRIKAR i porslin, 11 st, årgångarna 1969-1979, Royal Copenhagen, Danmark.

388096. SAMLARTALLRIKAR i porslin, 11 st, årgångarna 1969-1979, Royal Copenhagen, Danmark.

Samlartallrikar med danska motiv stämplade Royal Copenhagen
Diameter 18 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 922