TV Beovision 7, 32 tum, med inbyggd DVD, Bang & Olufsen.

388080. TV Beovision 7, 32 tum, med inbyggd DVD, Bang & Olufsen.

Fjärrkontroll finns, höjd inkl. stativ ca 112 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 4 153