KLÄDSKÅP, ek med spegel, jugend.

388054. KLÄDSKÅP, ek med spegel, jugend.

Längd 73, bredd 50, höjd 183 cm.

Fanerskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 000