Auktionshuset Kolonn
Speglar
SPEGEL i förgyllt trä, 1900-tal.
38801. SPEGEL i förgyllt trä, 1900-tal.
Solformad.
Diameter 73 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Solformad.
Diameter 73 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 707