PLÅTSKYLT dubbelsidig med texten Kaffe, Läskedrycker, samt SMIDESUPPHÄNGNING.

38798. PLÅTSKYLT dubbelsidig med texten Kaffe, Läskedrycker, samt SMIDESUPPHÄNGNING.

Tidigt 1900-tal.
Total höjd 90, djup 74 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tidigt 1900-tal.
Total höjd 90, djup 74 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 070