BRASSKÄRM, 18-1900-tal.

BRASSKÄRM, 18-1900-tal.
387982. BRASSKÄRM, 18-1900-tal.

112 x 55 cm.

Slitage, repor stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

112 x 55 cm.

Slitage, repor stötmärke.

Antal besök: 435