MICHAEL KVIUM. (1955-), "Tankemodel", koppartryck, signerad samt daterad -90. Numrerad 146/425.

387956. MICHAEL KVIUM. (1955-), "Tankemodel", koppartryck, signerad samt daterad -90. Numrerad 146/425.

32x38.

Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x38.

Ej ramad.

Antal besök: 2 624