KANDELABER samt VÄGGLJUSSTAKE, mässing, Gusum metallslöjd, 1990 samt 1994.

387898. KANDELABER samt VÄGGLJUSSTAKE, mässing, Gusum metallslöjd, 1990 samt 1994.

Kandelaber
Höjd 15 cm
Tre ljushållare.
Signerad med initial JK

Väggljusstake
Höjd 18,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Applique med inskription på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kandelaber
Höjd 15 cm
Tre ljushållare.
Signerad med initial JK

Väggljusstake
Höjd 18,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 281