GUNNAR STÅLBRAND. Olja på pannå.

387894. GUNNAR STÅLBRAND. Olja på pannå.

Innergård. Linköping. Signerad 100x40 cm.

Bruksslitage.

Gunnar Stålbrand (1925–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gunnar Stålbrand (1925–2006)

Antal besök: 688