OLLE BRONZEN. Konstglas, 2 bilar, svart och blå, signerade Kosta Boda och Bronzen, samt resp. modelnummer.

387777. OLLE BRONZEN. Konstglas, 2 bilar, svart och blå, signerade Kosta Boda och Bronzen, samt resp. modelnummer.

Höjd: 4 cm.
Längd: 4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 4 cm.
Längd: 4 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 122