KERAMIK mm, 1900-2000-tal.

KERAMIK mm, 1900-2000-tal.
38767. KERAMIK mm, 1900-2000-tal.

Ljusstakar, kaffeservis, bordslyster mm.

Enstaka nagg och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enstaka nagg och skador.

Antal besök: 721