VÄGGLJUSSTAKAR, ett par, 3-armade, förgylld metall, oscarianska, 1800-tal.

387655. VÄGGLJUSSTAKAR, ett par, 3-armade, förgylld metall, oscarianska, 1800-tal.

Löstagbara armar.
Höjd 25 cm, längd från vägg 27 cm.

Olika prismor, några prismor saknas, något sneda ljusarmar, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Löstagbara armar.

Antal besök: 1 154