GÖRAN BOSTRÖM. AKVARELL, signerad, 1980.

3876321. GÖRAN BOSTRÖM. AKVARELL, signerad, 1980.

höjd 25 cm, bredd 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 25 cm, bredd 31 cm.

Antal besök: 280