GOLVLAMPA, jakaranda, 1900-talets mitt.

387539. GOLVLAMPA, jakaranda, 1900-talets mitt.

Höjd 143 cm inklusive skärm.

Bruksslitage, brännmärke på skärmens lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 143 cm inklusive skärm.

Antal besök: 1 167