ERNST NORLIND. Originallitografi, tryckt i 75 exemplar, signerad.

3875212. ERNST NORLIND. Originallitografi, tryckt i 75 exemplar, signerad.

Ca 65 x 49 med ram 69 x 53 cm.

Bruksskick. Ej examinerad ur ram. Gulnat papper.

Ernst Norlind (1877–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ernst Norlind (1877–1952)

Antal besök: 130