LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Just Andersen, Danmark.

387517. LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Just Andersen, Danmark.

Höjd ca 11 cm.

Slitage, märken och repor, en något stukad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm.

Antal besök: 1 427