KLÄDSKÅP, bonad björk, 1900-talets mitt.

387507. KLÄDSKÅP, bonad björk, 1900-talets mitt.

Omklädningsskåp, hyllor och lådor i furu. Proveniens: Regionssjukhuset i Linköping
Längd 105, bredd 58, höjd 194 cm.

Bruksslitage, märken, repor samt ett spikhål på högre dörr.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 336