Omklädningsskåp, hyllor och lådor i furu. Proveniens: Regionssjukhuset i Linköping Längd 105, bredd 58, höjd 194 cm.
Bruksslitage, märken, repor samt ett spikhål på högre dörr.
Nycklar saknas.