SKÄNK, björk, 18/1900-tal.

SKÄNK, björk, 18/1900-tal.
3874934. SKÄNK, björk, 18/1900-tal.

Höjd ca 133cm.
Längd ca 124cm.
Bredd ca 50cm.

Bruksslitage. Repor och märken. En låda utan lås. Lösa dekordelar. Fläckar. Något slagen dörr.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 133cm.
Längd ca 124cm.
Bredd ca 50cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 629