LARS BOETHIUS. Olja på pannå, landskapsmotiv, signerad.

387481. LARS BOETHIUS. Olja på pannå, landskapsmotiv, signerad.

Pannå 41 X 33 cm.
Med ram 56 X 48 cm.

Småskavanker ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pannå 41 X 33 cm.
Med ram 56 X 48 cm.

Småskavanker ram.

Antal besök: 817