FÖRSTÄRKARE, Vox, Pathfinder, 15R.

3874465. FÖRSTÄRKARE, Vox, Pathfinder, 15R.

Model no: V9168R
Serial no: 036441.

Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage. Märken och repor förekommer. Smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Model no: V9168R
Serial no: 036441.

Antal besök: 383